Milli dayanışmaya iş dünyasından destek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19’un ekonomik etkilerine karşı başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasına destekler sürüyor. Siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim ve kamu yöneticisi kampanyaya katıldığını duyurdu.

04 Nisan 2020 - 15:15:06

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19’un ekonomik etkilerine karşı başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" yardım kampanyasına destekler sürüyor. Siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim ve kamu yöneticisi kampanyaya katıldığını duyurdu.
Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Başkanı Nihat Tanrıkulu da, kampanyayı desteklediklerini ve katkıda bulunacaklarını açıkladı. Tanrıkulu, "Bugüne kadar her zaman devletimizin yanında olan yol arkadaşları olarak, bir çatı altında toplandık. Devletimizin ve milletimizin yanında her zaman dimdik durduk. Hep meydanlarda olduk. En ufak şüphe ve tereddütümüz olmadı, okçular tepesini asla boş bırakmadık. Şimdi yine milletçe büyük bir imtihan ile karşı karşıyayız. Tüm dünyayı kasıp kavuran salgın belası ülkemizi de tehdit ediyor. Bir taraftan sağlığımızı ve canlarımızı korumak, diğer taraftan ekonomimizi ve geleceğimizi korumak durumundayız" dedi.
Tanrıkulu, "Bu süreçte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına tüm gücümüzle “Biz de varız” dedik. Ülkemizin her köşesinden yol arkadaşlarımız ve gönüldaşlarımız ile birlikte bağışlarımızı yapmaya devam ediyoruz. Bu kötü günleri hep birlikte atlatacağız. Birlikte başaracağız. Yeni dünya düzeninde Yeni Türkiye olarak daha güçlü olacağız. Şimdi ayrışma değil, var gücümüzle birleşme zamanı. Milli olma zamanı" diye konuştu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Türkiye ile Ürdün arasında “Ticaret ve Ekonomik İşbirliği” anlaşması imzalandı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “Geçen sene aramızda mevcut bulunan Serbest Ticaret Anlaşması’nın Ürdün tarafından feshedilmesine rağmen biz Türkiye olarak karşılıklı ekonomik ve ticari ilişkilerimizin korunması ve geliştirilmesine her zaman önem verdik ve vermeye de devam ediyoruz. STA’nın bitmesiyle beraber 800 milyon ile 1 milyar dolara ulaşan ticaret hacmimiz negatif yönde etkilenmiştir. Ürdün’e ihracatımız yüzde 20 oranında azalmış, Ürdün’den ithalatımız yüzde 70 oranında azalmış bulunmaktadır” dedi.
01.10.2019
Arnavutköy’de yola düşen kimyasal yüklü bidonlar paniğe yol açtı
Arnavutköy’de bir kamyondan yol kenarına düşen kimyasal madde yüklü bidonlar paniğe yol açtı. Bir firma yetkilisi, kimyasal maddenin kumaş yapımında kullanıldığını ve hiçbir zararının olmadığını söyledi.
01.10.2019
Milli Savunma Balanı Akar:  “Harekata hazırız, bu işin şakası yok”
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ”Harekata hazırız. Bu işin şakası yok” dedi.
01.10.2019
Avrupa Başkonsoloslar Toplantısı yarın Düsseldorf’ta düzenlenecek
Dışişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun himayesinde yarın Düsseldorf’ta Avrupa’daki 42 Başkonsolosun katılımıyla Avrupa Başkonsoloslar Toplantısı düzenleneceğini bildirdi.
01.10.2019
İçişleri Bakanlığı: “Adana’da polis servisine saldırı düzenleyen teröristler etkisiz hale getirildi”
İçişleri Bakanlığı, Adana’da çevik kuvvet polislerinin servisine bombalı saldırı düzenleyen 2 MLKP’li teröristin Eskişehir’de etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
01.10.2019
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Adana’daki bombalı saldırıyı yapan teröristlerin ikisi de etkisiz hale getirildi" dedi.
01.10.2019
SAĞLIK BAKANLIĞI, SON 24 SAATTE KORONA VİRÜS NEDENİYLE 25 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİNİ, TOPLAM CAN KAYBININ 4 BİN 540 OLDUĞUNU AÇIKLADI. BUGÜN 35 BİN 600 TEST YAPILIRKEN, 839 YENİ VAKA TANISI KONULDU. TEDAVİSİ TAMAMLANAN 989 KİŞİ İSE TABURCU EDİLDİ.
AKCİĞER SAĞLIĞI VE YOĞUN BAKIM DERNEĞİ’NDEN ’31 MAYIS DÜNYA TÜTÜNSÜZ GÜNÜ’ MESAJI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN COVİD-19’A KARŞI PERSONEL SERVİS ARAÇLARIYLA İLGİLİ ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER
1 HAZİRAN’DA BAŞLAYACAK NORMALLEŞME SÜRECİNDE YAPILMASI GEREKENLERİ ANLATTI
"OMUZ AĞRISI CİDDİ HASTALIKLARIN BELİRTİSİ OLABİLİR"
SAÇ EKİMİNDE SAÇIN YAPISI VE ÖZELLİKLERİNE DİKKAT
ARTVİN’İN BORÇKA İLÇESİ İKİNCİ KORONA DALGASININ ŞOKUNU YAŞIYOR
“YEMEĞİMİ PAYLAŞAYIM” DERKEN, ÖLÜME YOL AÇABİLİRSİNİZ
PANDEMİ DÖNEMİNDE BESLENME ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİ
“KALICI KALP PİLİ KİOSKU” İLE HASTA VE DOKTOR ARASINDAKİ TEMAS EN AZA İNİYOR
KORONA VİRÜS İLE BİTKİ BAZLI ET ÜRÜNLERİ SATIŞI İKİYE KATLANDI
TÜRKİYE’NİN İLK ULUSLARARASI ARİTMİ MÜKEMMELİYET MERKEZİ ANKARA ŞEHİR HASTANESİNDE

EN ÇOK OKUNANLAR