Üretim seferberliği için videolu mesaj
İhracatçı birlik başkanları ve TİM kadın konseyi üyeleri koronavirüsle mücadele amacıyla başlatılan üretim seferberliğine ilişkin mesajlar oluşan bir video yayınladı.

25 Mart 2020 - 17:45:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
İhracatçı birlik başkanları ve TİM kadın konseyi üyeleri koronavirüsle mücadele amacıyla başlatılan üretim seferberliğine ilişkin mesajlar oluşan bir video yayınladı.
61 ihracatçı birliği, 27 sektörü ile 95 bin ihracatçısıyla Türkiye ihracatın tek çatı kuruluşu olan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ‘Türkiye’nin Sağlığı İçin ÜreTİM Seferberliği’ başlattı. Bu kapsamda İhracatçı Birlik Başkanları ve TİM Kadın Konseyi Üyeleri mesaj yayınladı.

TİM Başkanı İsmail Gülle, geçtiğimiz gün koronavirüsle mücadelede kullanılması amacıyla 1 milyon maske ve 100 bin litre dezenfektan üretileceğini duyurmuştu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: “Türkiye dimdik ayakta duruyor”
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Türkiye, her platformda yer alıyor, dünyanın bütün platformlarında kendi tezlerini gündeme getirebiliyor. Türkiye, çok farklı meydan okumalara rağmen, başta DEAŞ, PKK, PYD terörü olmak üzere, vekalet savaşları olmak üzere dimdik ayakta duruyor” dedi.
24.09.2019
Sigortacılıkta riskler belirlendi
Sigortacılıkta öngörülen riskler 2019 araştırmasına göre, hem Türkiye’de hem de küresel sigortacılık sektörü için teknoloji başlıca risk olarak öne çıktı.
24.09.2019
Komiser yardımcılığı sınavında usulsüzlüğe ilişkin 30 gözaltı kararı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ tarafından 2011 yılında komiser yardımcılığı sınavında yapılan usulsüzlüklere ilişkin 30 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. 22 ilde eş zamanlı başlatılan operasyonda 22 kişi gözaltına alınırken, diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor.
24.09.2019
Dr. Doğan Kalafat meydana gelmesi beklenen deprem hakkında: “Yaklaşık ortalama 7 civarında ama hiçbir zaman 17 Ağustos büyüklüğünde olmayacak”
İstanbul’da Silivri açıklarında meydan gelen 4.7 büyüklüğündeki depremin ardından açıklama yapan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Bölgesel Deprem ve Tsunami İzleme-Değerlendirme Merkezi Müdürü Dr. Doğan Kalafat meydana gelmesi beklenen depremin büyüklüğü ile ilgili olarak, “Yaklaşık ortalama 7 civarında ama hiçbir zaman 17 Ağustos büyüklüğünde olmayacak” dedi. Dr. Kalafat ayrıca bugün meydana gelen depremin büyük bir riski olmadığını, hasar ve can kaybı beklenmediğini belirtti.
24.09.2019
Trabzonlu öğrencilerin “Havali Bilyali” ile TEKNOFEST zaferi
Geliştirdikleri “Havali Bilyali” Projesi ile TEKNOFEST’e katılan ve yaş ortalamaları en küçük öğrenci grubu olarak dikkat çeken yarışmacılar Trabzon’a birincilikle döndü.
24.09.2019
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’dan deprem sonrası açıklama
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri açıklarında meydana gelen 4.6 şiddetindeki deprem ile ilgili yaptığı açıklamada, “Silivri’de şu an her şey normal olarak devam ediyor. Bize ulaşan can ya da mal kaybı yok. Şu an için okulların boşaltılması söz konusu değil. Tatil de söz konusu değil” dedi.
24.09.2019
DR. MEHMET YAVUZ: "KORONA KILIĞINA GİRMİŞ BİR PSİKOLOJİK KORKU SALGINI VAR"
SAĞLIK-SEN GİRESUN ŞUBESİ’NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK ZİYARETİ
PANDEMİ İZOLASYON TAKİP UYGULAMASI BAŞLADI
PANDEMİ İZOLASYON TAKİP UYGULAMASI BAŞLADI
TRABZON’UN ORTAHİSAR İLÇESİNDE 3 BLOKLU BİR SİTE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KARANTİNA ALTINA ALINDI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN KAPALI ORTAMDA ÇALIŞILAN İŞ YERLERİNDE ALINACAK ÖNLEMLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME
COVİD-19 HAKKINDA HAMİLELERİN BİLMESİ GEREKENLER
MİNİKLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MEKTUP
TRABZON’DA YENİ KARANTİNA DUYURUSU
ÇOCUKLARLA KORONA VİRÜS HAKKINDA NASIL KONUŞMALIYIZ
GÜMÜŞHANE’DE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ARKADAŞLARINI ALKIŞLADI
’’KORONAVİRÜS İNSANLARDA YOĞUN KAYGIYA NEDEN OLUYOR’’

EN ÇOK OKUNANLAR