Çankaya Köşkü’nde korona virüs toplantısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Çankaya Köşkü’nde korona virüs tedbirlerine ilişkin koordinasyon toplantısı yapıldı.

22 Mart 2020 - 22:30:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Çankaya Köşkü’nde korona virüs tedbirlerine ilişkin koordinasyon toplantısı yapıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında Çankaya Köşkü’nde korona virüs tedbirlerine ilişkin koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıda, yeni tip korona virüsün yayılmasının önlenmesi ve çalışanların sağlığı için alınabilecek ilave tedbirler görüşüldü.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı toplantıda hazır bulundu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Vodafone’un Hediye Çarkı uçtan uca yenilendi
Vodafone, bireysel müşterilerine her hafta internet ve sürpriz hediyeler kazanma şansı sunduğu Hediye Çarkı platformunu uçtan uca yeniledi. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişilen platformda, 20 GB’a kadar internet, internetten yemeyen iletişim, video ve sosyal pass paketleri ve sevilen markalarda indirimler gibi daha zengin ve çeşitli hediyeler sunulacak.
11.02.2020
Hile ile borçlandırıp, aileleri ile tehdit etmişler
Başkentte Organize Suçlar ekiplerince, kumar oynatarak hile yolu ile borçlandırdıkları kişilerden, aile fertlerine ve kendilerine zarar verme tehdidi ile zorla tahsilat yaptıkları belirlenen 7 zanlı gözaltına alındı.
11.02.2020
Gölbaşı’na 30 kilometrelik bisiklet yolu
Gölbaşı Belediyesi, ilçeye yapılacak olan uzunluğu 30 kilometreyi bulan bisiklet yolu için kolları sıvadı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, EGO ve Gölbaşı Belediyesi yetkilileri bir araya gelerek bisiklet yolunun güzergahının belirlenmesi için fikir alışverişinde bulundular.
11.02.2020
Slovenya Dışişleri Bakanı Miro Cerar:
Slovenya Dışişleri Bakanı Miro Cerar, "İki ülke arasına ticaret hacmi gittikçe artıyor. Türkiye, Slovenya’nın en önemli partnerleri arasında yer alıyor. Makro ekonomik ve jeopolitik açılardan her ne kadar zorluklar yaşanıyor olsa da pozitif trend devam edecektir." dedi.
11.02.2020
(Özel) İstanbul’da korkunç cinayet: “Anne ben ölüyorum”
Kasımpaşa’da 20 yaşındaki genç, evindeki koltukta oturduğu ve sözlüsüyle mesajlaştığı esnada dışarıdan gelen kimliği belirsiz maskeli şahıs tarafından silahla vurularak öldürüldü. Vücuduna 5 kurşun isabet eden genç sürünerek yanına gittiği yan odadaki annesine, “Anne ben ölüyorum” dedikten sonra hayatını kaybetti. Acılı anne, “Oğlumun kanı yerde kalmasın, katillerinin bulunmasını istiyorum” dedi.
11.02.2020
Borsa ilk yarıda düştü
Borsa İstanbul, günün ilk yarısında yüzde 0,20 değer kaybetti.
11.02.2020
DR. MEHMET YAVUZ: "KORONA KILIĞINA GİRMİŞ BİR PSİKOLOJİK KORKU SALGINI VAR"
SAĞLIK-SEN GİRESUN ŞUBESİ’NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK ZİYARETİ
PANDEMİ İZOLASYON TAKİP UYGULAMASI BAŞLADI
PANDEMİ İZOLASYON TAKİP UYGULAMASI BAŞLADI
TRABZON’UN ORTAHİSAR İLÇESİNDE 3 BLOKLU BİR SİTE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KARANTİNA ALTINA ALINDI
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN KAPALI ORTAMDA ÇALIŞILAN İŞ YERLERİNDE ALINACAK ÖNLEMLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME
COVİD-19 HAKKINDA HAMİLELERİN BİLMESİ GEREKENLER
MİNİKLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MEKTUP
TRABZON’DA YENİ KARANTİNA DUYURUSU
ÇOCUKLARLA KORONA VİRÜS HAKKINDA NASIL KONUŞMALIYIZ
GÜMÜŞHANE’DE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ARKADAŞLARINI ALKIŞLADI
’’KORONAVİRÜS İNSANLARDA YOĞUN KAYGIYA NEDEN OLUYOR’’

EN ÇOK OKUNANLAR