Ağrısız ve tıraşsız saç ekimi artık mümkün
Kadın ve erkeklerin ilerleyen yaşlarda karşılaştıkları en büyük problemlerden biri saç dökülmesi ve kelliktir. Bu problemlere karşılık kesin sonuçlar almak isteyen bireylerin tercihi ise saç ekimidir. Bu alanda son yıllarda gelişen teknolojilerle birlikte saç ekimi sırasında hastaların ağrı hissetmemeleri ve tıraşsız saç ekimi mümkün hale geliyor. Hair Center of Turkey saç ekim merkezi de hastalarına bu alanda profesyonel çözümler sunuyor.

27 Ocak 2020 - 09:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Kadın ve erkeklerin ilerleyen yaşlarda karşılaştıkları en büyük problemlerden biri saç dökülmesi ve kelliktir. Bu problemlere karşılık kesin sonuçlar almak isteyen bireylerin tercihi ise saç ekimidir. Bu alanda son yıllarda gelişen teknolojilerle birlikte saç ekimi sırasında hastaların ağrı hissetmemeleri ve tıraşsız saç ekimi mümkün hale geliyor. Hair Center of Turkey saç ekim merkezi de hastalarına bu alanda profesyonel çözümler sunuyor.
Dünyaya da açılım yaparak hem Brezilya’da, hem de Amerika’da şubeler açan saç ekim merkezi, Türkiye’deki şubesinde de çok sayıda yabancı müşteriyi ağırlamaktadır. Dünyanın da tercih ettiği bu saç ekim merkeziden dökülen saçların yeniden ekiminin yapılması dışında, saç mezoterapisi, PRP plazma tedavisi, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi ve daha birçok hizmet verilmektedir. Büyük bir müşteri kitlesine sahip olan bu özel merkezde ağrısız bir şekilde saçlarla ilgili yaşanan sıkıntılar gideriliyor.

Tıraşsız saç ekimi hizmeti sunuluyor
Normal şartlarda saç ekimi yapmak isteyen kişilerin operasyondan bir hafta kadar önce saçlarını kestirmeleri gerekiyor. Bu işlemin ardından yapılan saç ekimi işleminde doğal görünümden uzaklaşılması ihtimali ortaya çıkıyor. Saç ekimi yapacak doktorun kökleri daha rahat görebilmesi amacıyla yapılan tıraş işlemi yapmadan da Hair Center of Turkey’da saç ekimi hizmeti verilmektedir. Tıraşsız saç ekimi hizmeti yapan bu merkez, hastalarının çok daha kısa sürede rutin hayatına dönmesini sağlamaktadır.

Ağrı duymama garantisi veriliyor
Merkez, önemli bir diğer özelliğini ise saç ekimi sırasında hastalarının kesinlikle ağrı hissetmemesi garantisini vermek olarak nitelendiriyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Hair Center of Turkey CEO’su Sinan Özer, bu konuda merkezlerinin rakipsiz olduğunu söyleyerek, saç ekimi sektöründe oldukça iddialı olduklarını vurguladı. Özer ayrıca saç ekimi yaptırmaktan sırf ağrı yaşamamak için vazgeçen hastaları ücretsiz muayene için Ataköy’de yer alan merkeze davet etti.

Dev tesislerde hastalara elit hizmet sağlanıyor
Hijyen konusuna azami ölçüde özen gösterdiklerini ifade eden Özen, “Merkezimiz oldukça geniş bir alana kurulmuş dev bir tesis olmasıyla da herkesi cezbediyor. Resmi web sayfamız üzerinden de merkeze gitmeden önce nasıl bir ortamda saç ekimi yaptırılacağını görmek mümkün. 360 derecelik tur şeklinde merkezin tüm odaları tek tek gezilerek tesis hakkında bir ön fikir oluşturulabiliyor. Saç ekimi dışında epilasyon ve vücut bakımı gibi farklı hizmetler de aynı çatı altında müşterilere sunuyoruz. Tüm bu yönleriyle her geçen gün müşteri ağını genişleterek, önümüzdeki yıllarda hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yeni şubeler açacağız” dedi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: SAĞLIK,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Mutabakat süreci online platforma taşındı
Mutabakat sürecini elle yönetmek için çok vakit harcayan KOBİ’lerin bu yükü hafifliyor.
05.07.2019
15 saat Karadeniz’in hırçın sularında kurtulmayı beklediler
Trabzon’un Of ilçesinde iki kişi balık avlamak için denize açıldıkları teknenin motorunun arızası yapması sonucu 15 saat denizde kurtulmayı beklediler.
05.07.2019
Çayırhan’da trafik kazası: 1 yaralı
Ankara’nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
05.07.2019
Arel Üniversitesi’nin mezuniyet coşkusu
İstanbul Arel Üniversitesi 1300 lisans ve 1700 ön lisans olmak üzere 3000 öğrencisini düzenlediği mezuniyet töreniyle uğurladı.
05.07.2019
Şampiyon Anadolu Efes’in bayrağı köprüye asıldı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde 2018-20189 sezonunu finalde Fenerbahçe Beko’yu geçerek şampiyon kapatan Anadolu Efes’in bayrağı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asıldı.
05.07.2019
Başkan Gökhan Yüksel: Belediyeyi size getirdik
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ’Mahallemi Dinliyorum’ adlı buluşmalar kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Önceki gün Yalı, Yunus ve Topselvi Mahallelerindeki vatandaşlarla buluşan Başkan Yüksel, dün de Cevizli ve Esentepe Mahallelerinin sorunlarını dinledi.
05.07.2019
SAĞLIK BAKANI KOCA:"YARIN SINIR KAPILARINDAKİ ÖNLEMLERİ GÖRMEK İÇİN HAREKETE GEÇECEĞİM."
SAĞLIK BAKANI KOCA: "POZİTİF ÇIKAN İLİMİZ OLMADI, KORONAVİRÜS VAKASINA RASTLANMADI"
LİV HOSPİTAL ANKARA’NIN YENİ GENEL MÜDÜRÜ NAZLIHAN ALKAN OLDU
SAĞLIK EĞİTİMLERİNE LİV HOSPİTAL’DAN DESTEK
FAZLA KAFEİN BAŞINIZI AĞRITABİLİR
PROF. DR. EMEL CANBAY: "SICAK KEMOTERAPİ KORONAVİRÜS’E KARŞI ETKİSİZDİR"
SAĞLIK BAKANI KOCA: "ANKARA’DA KARANTİNADA BULUNANLARIN SONUÇLARI BU AKŞAM ÇIKAR."
SAĞLIK BAKANI KOCA:"KUM VE MEŞHED’DEN UÇUŞA İZİN VERİLMEYECEK"
SAĞLIK BAKANI KOCA: "İÇİNDE VİRÜS ŞÜPHESİ OLAN BİR KİŞİNİN OLDUĞU UÇAĞI TÜRKİYE’YE İNDİRMEDİK."
SAĞLIK BAKANI KOCA: "DÜNYANIN HER BÖLGESİNDE HASTALIK GÖRÜLMESİNE RAĞMEN ÜLKEMİZDE RASTLANMADI"
SAĞLIK BAKANI KOCA: "DAHA DENEYİMLİ BİR EKİP OLDUĞU İÇİN UÇAK ANKARA’YA İNDİ"
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA:"UÇAKTAKİ 140 KİŞİDE ATEŞİ OLAN YOK"

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR