Tepe Güvenlik’e ödül
Tepe Güvenlik emniyet ve toplum güvenliği konusunda yürüttüğü çalışmalardan dolayı İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, “Emniyet ve toplum güvenliğine sunduğumuz katkıları artırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Layık görüldüğümüz bu ödül de çalışmalarımızda doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha gösterdi” dedi.

09 Aralik 2019 - 13:15:15

Çıktı Al

Yorum (0)

Tepe Güvenlik emniyet ve toplum güvenliği konusunda yürüttüğü çalışmalardan dolayı İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, “Emniyet ve toplum güvenliğine sunduğumuz katkıları artırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Layık görüldüğümüz bu ödül de çalışmalarımızda doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha gösterdi” dedi.
Elektronik güvenlik alanında Türkiye’nin öncü isimleri arasında yer alan Tepe Güvenlik, çalışmalarıyla aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Bilkent Holding’in kuruluşu Tepe Güvenlik’ten yapılan açıklamaya göre şirket, emniyet ve toplum güvenliği konusunda yürüttüğü çalışmalardan dolayı İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından ödüle layık görüldü. Bu kapsamda şirkete verilen ‘teşekkür plaketi’ İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürü Osman Katipoğlu tarafından takdim edildi.
Açıklamada konu hakkında açıklamaları bulunan Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından verilen plaketin şirketleri için büyük bir gurur kaynağı olduğunun altını çizdi. Emniyet ve toplum güvenliği alanındaki çalışmalarına son derece önem verdiklerini vurgulayan Gök, “Çalışmalarımızın zorlu bir yolculuğu da beraberinde getireceğini her zaman biliyorduk. Hizmetlerimizi de bu gerçekten yola çıkarak her zaman büyük bir titizlikle yürüttük ve hep daha iyiyi hedefledik. Evlere, işyerlerine alarm ile birlikte kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu yapmak, sistemlerimizin 7 gün 24 saat çalışmasını sağlamak, bu anlamda hem tüketiciyi memnun etmek hem de güvenlik güçlerimize yardımcı olmak, ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iş. Toplumun can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla emniyet kuvvetlerimiz ile omuz omuza çalışmak ise ayrı bir gurur kaynağı” diye konuştu.
“2020’de kişiselleştirilmiş güvenlik hizmeti başlıyor”
Alarm ve kamera görüntüleme sistemleriyle mekanlar ile mekan içerisinde bulunan kişilerin güvenliğini sağlamanın başlıca sorumluluk alanları arasında yer aldığını vurgulayan Gök, “Biz bu konsepti daha da ileriye taşıyacağız. Yılbaşı itibariyle, mobil telefon üzerinden abonelerimize kişiselleştirilmiş güvenlik hizmetleri sağlayacağız. Böylece koruduğumuz mekanların dışında da tüketicilerimizin huzuru adına, onların yanında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca yine yılbaşından itibaren web sitemiz üzerinden tüketicilerin kendi güvenlik sistemlerini tasarlayabilmelerini sağlayacağız. Akıllı asistan vasıtasıyla, bir güvenlik danışmanının yapması gerektiği gibi tüketiciyi yönlendirerek, kullanıcılarımızı evde saatlerce bekletmeden doğru sistemleri tasarlamalarına destek sağlayacağız. Anında siparişi oluşturup, istedikleri zaman da müşterilerimize kurulum hizmetini sunacağız. Bu yenilik ile özellikle büyük şehirlerde keşif ve sipariş için kullanıcıların evde beklemesine, hatta günlerini harcamasına neden olan problemlere de son vermeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.
“80 bini aşkın kişiye hizmet sunuyor”
Çalışmalarının odağında her zaman müşterilerinin yer aldığını vurgulayan Gök, “Hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladık, bu amacımız için çalışmaya da devam edeceğiz. Emniyet ve güvenlik güçlerimiz de işlerimizi daha iyi yapabilme adına bize sonsuz destek oluyorlar. Onlara bu konuda müteşekkiriz. Biz de onlara karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Layık görüldüğümüz bu ödül, doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha gösterdi. Tepe Güvenlik olarak emniyet ve toplum güvenliği için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Sektörünün lider isimleri arasında yer aldıklarını belirten Gök, 80 bini aşan müşteri sayısı ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunduklarını söyledi. Gök, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri ürettiklerini ve müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar yürüttüklerini aktardı.
“Tepe Güvenlik Alarm İzleme Merkezi”
Çalışmaları hakkında bilgiler de veren Gök, Tepe Güvenlik Alarm İzleme Merkezi tarafından ülke genelindeki alarm abonelerinin 7/24 takip edildiğini anlatarak, “Müşterilerimizin ev veya işyerlerinden gelen alarm sinyalini değerlendiren özel güvenlik kimlik kartlı operatörlerimiz emniyet birimleri ile saniyeler içerisinde iletişime geçiyor ve emniyet birimlerimiz de anında olaya müdahale ediyor. Alarm sistemi tercihinde en önemli unsurlardan biri Tepe kalitesinde sunduğumuz 7/24 canlı alarm izleme hizmeti. Tepe Güvenlik olarak emniyet ile kol kola bu işi yürütmekten ve sektöre katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” ifadelerini kullandı.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Kasım Süleymani, İran Konsolosluğu önünde karanfillerle anıldı
ABD’nin Irak’taki operasyonu ile öldürülen Kasım Süleymani, İstanbul’daki İran Konsolosluğu önünde karanfillerle anıldı.
10.01.2020
Sahte polis gerçek polislere yakalandı
Ankara’nın Etimesgut ilçesinde kendisini polis olarak tanıtıp dolandırıcılık yapmaya çalışan şahıs polis ekiplerince yakalandı.
11.01.2020
Guilherme Başiktaş’a yakın
Yeni Malatyasporlu futbolcu Guilherme, Beşiktaş’a yakın.
11.01.2020
Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’daki cami saldırısını kınadı
Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’da bir camiye düzenlenen bombalı saldırıyı kınayarak hayatını kaybedenlere başsağlığı dilediğini bildirdi.
11.01.2020
AK Parti’li Kurtulmuş:
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Libya’da süratli bir şekilde Ulusal Mutabakat Hükümetini destekleyen bir uluslararası baskı ortaya çıkmazsa, Libya Suriye’ye benzer bir noktaya gelebilir" dedi.
11.01.2020
Olası faciayı apartman görevlisi engelledi
Kadıköy’de 7 katlı bir apartmanın elektrik panosunda çıkan yangının büyümesini apartman görevlisinin dikkati önledi. Tüm apartmanı saran dumandan etkilenen 11 kişiyi itfaiye ekipleri kurtardı.
11.01.2020
TİROİT HASTALARI BU GIDALARA DİKKAT
"ÇOCUKLARDA OBEZİTE SEVİYESİ YÜKSELDİ"
4 AYLIK BEBEK NAKİL YAPILACAĞI GÜN HAYATINI KAYBETTİ
BAKAN KOCA: “DENİZ BAYKAL İLE İLGİLİ KENDİSİNDEN İZİN ALMADAN AÇIKLAMA YAPILMASINI DOĞRU BULMUYORUM. CİDDİ BİR SAĞLIK SORUNU OLMADIĞINI VE BASİT BİR ÜST SOLUNUM YOLU OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM. ARKADAŞLAR TEDBİREN TAKİBE ALDILAR."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, “HASTANEDE 15 İLE 20 KİŞİ ARASINDA YAKIN TAKİP ETTİĞİMİZ KİŞİ VAR” DEDİ.
BOTOKS VE DOLGU HAKKINDA MERAK EDİLENLER
TÜRKİYE’DE HER GÜN 2 KADIN RAHİM AĞZI KANSERİNDEN ÖLÜYOR
ÇOCUKLARDA GÖZ KAPAĞI DÜŞÜKLÜĞÜNE DİKKAT
SOYDUKLARI EVİN LAMBALARI YANDI, HIRSIZLARIN UMURUNDA BİLE OLMADI
“RUHSAL BOZUKLUKLAR; YALNIZLIK VE HAZ ODAKLI BİR YAŞAM ŞEKLİNİN SONUCU”
"GEBELİKTE BULANTI VE TANSİYONU HAFİFE ALMAYIN"
DENTAL SEKTÖRÜ DUBAİ’DE DÜNYA SAHNESİNE ÇIKIYOR

EN ÇOK OKUNANLAR