20’nci yılında şube ağını genişletiyor
Kuruluşunun 20’nci yılını kutlayan Happy Moon’s şubeleşme çalışmalarına hız vererek Akaretler’de yeni şubesini hizmete açtı.

20 Agustos 2019 - 13:30:09

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Kuruluşunun 20’nci yılını kutlayan Happy Moon’s şubeleşme çalışmalarına hız vererek Akaretler’de yeni şubesini hizmete açtı.
Ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulama vizyonuyla faaliyet gösteren Happy Moon’s Grup, kuruluşunun 20. yılında yeni şubeler açarak büyümesini sürdürüyor. Söz konusu restoran ve kafe zinciri son olarak 2000’li yılların ortasında restore edilen ve Avrupa’nın en büyük ikinci restorasyon projesi olma özelliği taşıyan Beşiktaş’taki Akaretler Sıraevler’de 25. şubesini açtı. Yapılan duyuruya göre 390 metrekarelik alan üzerinde kurulu olan ve 180 kişi kapasiteye sahip yeni restoran, 60 kişilik ekibiyle hizmet vermeye başladı.
Akaretler’i turizme kazandırma ve ticaret alanı haline dönüştürme projesine büyük katkı sağlaması amaçlanan restoran; İtalya, Meksika, Amerika ve Türk lezzetlerinden oluşan zengin menüsüyle misafirlerini ağırlamaya başladı.
“Akaretler’e yeni bir soluk getireceğiz”
Söz konusu restoran zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Akaretler bizim için çok özel bir lokasyon. Avrupa’nın en büyük ikinci restorasyon projesi olan ve 2008’de tamamlanan proje, çok başarılı bir örnek. Biz de bu projedeki yerimizi alarak Akaretler’e yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Bundan sonraki dönemde de büyüme planlarımız çerçevesinde çok özel lokasyonlarda yerimizi almaya devam edeceğiz” diye konuştu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı Haziran’da yüzde 27,4 azaldı.
Trafiğe kayıtlı araç sayısı Haziran ayı sonu itibarıyla 23 milyon 44 bin 761 oldu.
02.08.2019
Haziran ayının lider markası Netflix
Markaların sosyal medya performansını istatiksel verilere göre değerlendiren sosyal medya marka endeksi SocialBrands Haziran ayı sonuçları yayınlandı.
10.06.2019
Halkbank’tan TL’yi destekleyen yeni mevduat hesabı
Mevduat sahiplerine avantajlı ürünler sunmayı sürdüren Halkbank, hesabındaki dövizini satarak tasarruflarını Türk Lirası olarak değerlendirmek isteyen müşterilerine “Dövizden TL’ye Dönüşüm Mevduat Hesabı” geliştirdiğini duyurdu. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Yeni ürünümüzün, Türk Lirası’na geçişleri hızlandıracağına inanıyoruz” dedi.
21.08.2019
Tapu ve imar kanunlarında değişiklik
Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, yasalaşan imar, kadastro ve tapu süreçlerine ilişkin bürokrasiyi azaltacak ve işlemleri kolaylaştıracak kanun teklifi ile ilgili, "Alıcılar ve satıcılar farklı tapu müdürlüklerinde hatta yurtdışında olsalar bile tapu işlemleri yapılabilecek. Kat mülkiyetli taşınmazlarda hatalı blok veya bağımsız bölüm numaraları kolaylıkla düzeltilebilecek. Süresi bitmiş ipoteklerde malikin talebi ile terkin mümkün olabilecek" dedi.
04.07.2019
Borsa haftayı düşüşle tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,47’lik düşüşle tamamladı.
17.05.2019
SANKON sportif faaliyetlere 50 milyon TL’lik sponsorluk hizmeti verecek
Türkiye’nin önemli uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşlarından olan Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON), 2020 yılında gerçekleştirilecek gençlik ve sportif faaliyetlere sponsorluk desteği vereceğini duyurdu. Sponsorlukların toplam maliyetinin ise 50 milyon TL olarak planlandığı belirtildi.
16.09.2019
ROTA VİRÜSÜNE DİKKAT
KARTAL BELEDİYESİNDEN ALZHEİMER HASTALIĞI BİLGİLENDİRME KONFERANSI
SAĞLIK BAKANI KOCA, FATMA GİRİK’İ ŞEHİR HASTANESİNDE ZİYARET ETTİ
PROF. DR. HAMZA DUYGU ‘ŞEKERLİ VE TATLANDIRICILI İÇECEKLER’ KONUSUNDA UYARDI
SAĞLIK BAKANLIĞI TEKNOFEST’TE
SONBAHAR’DA HACAMAT YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİN
PROF. DR. TURGUT: "OKUL BAŞARISIZLIĞININ ARKASINDA ALERJİ OLABİLİR"
YORGUN GÖRÜNEN BAKIŞLARA DİKKAT
TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN MARGARİNLERDE TRANS YAĞ OLMADIĞI BİLİMSEL OLARAK AÇIKLANDI
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT
YİYECEKLERİN PSİKOLOJİMİZE ETKİLERİ
KANSERİ YENSENİZ DE RİSKLERİ BİTMİYOR

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR