Vampire Facelift uygulamasıyla genç kalın
Dr. Nüket Eroğlu, elastin-kolajen miktarındaki düşme ve yağ yastıkçıklarında yerçekimine bağlı olarak aşağı kayma, kemiklerde kayıp, kıvrılma ve küçülmeye bağlı olarak yüzün yapısı bozulduğunda ilk tercihin Vampire Facelift olması gerektiğini söyledi.

16 Agustos 2019 - 10:15:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Dr. Nüket Eroğlu, elastin-kolajen miktarındaki düşme ve yağ yastıkçıklarında yerçekimine bağlı olarak aşağı kayma, kemiklerde kayıp, kıvrılma ve küçülmeye bağlı olarak yüzün yapısı bozulduğunda ilk tercihin Vampire Facelift olması gerektiğini söyledi.
Dr. Nüket Eroğlu, yaşlanmanın sadece deride değil kıkırdak ve kemiklerde de olduğunu belirtirken doğal bir gençlik hedefleniyorsa tüm bu katmanları ilgilendiren bir tedavinin uygulanmasının en doğru seçim olduğunu ifade etti.
Dr. Eroğlu, “Doğallıktan uzaklaşmadan, mimikleri kaybetmeden, dolgu-botoks gibi ürünlere başvurmadan yapılabilecek en doğru yöntem kesinlikle Vampire Facelift. Hollywood ünlüleri vampire facelift’ten vazgeçemiyor. Vampire Facelift’in kişinin kendi besleyici kan plazmasının Magellan kapalı santrifüj sistemiyle elde edilip kan kök hücrelerin ve trombosit büyüme faktörlerinin benzersiz bir yoğunlukta konsantre edilmesiyle uygulanan çok özel ve yüksek bir teknoloji. Vampire Facelift (Vampir Yüz Gerdirme) olarak adlandırılan bu yöntemin son dönemin en doğal, en az müdahale içeren, en kalıcı, alerji riski olmayan yaşlanma karşıtı tedavilerden en önemlisidir. Vampire Facelift, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatlarını onarır yüzde bir toparlanma ve gençleşme sağlar. Vampire Facelift daha sağlıklı ve genç görünen bir cilt için kendi kanınızda bulunan “iyileşme faktörleri”ni elastin-kolajen ve yeni damarların üretimi için kullanılır. Vampire Facelift için Magellan ile kişinin kendi kanından özel bir platelet separator (trombosit ayrıştırıcı) sistemiyle yüksek konsantrasyonda Trombosit Growth Faktörler ve kan kök hücreleri elde edilir. Trombosit Growth Faktörleri yüze enjekte edildiğinde yeni hücre oluşumu için tüm kök hücreleri uyarır. Böylelikle yeni elastin- kolajen, yeni yağ hücreleri, yeni kan hücrelerinin oluşumu sağlanır. Vampire Facelift, cildin mezanşimal tabakasındaki baby fibroblastlarını uyarır, yaşlı elastin kolajen lifleri onarır. Vampire Facelift, tek seanslık bir işlemdir, çok uzun süre (Ortalama 4-5 yıl) etkilidir” dedi.
Vampire Facelift’in uygulama sonunda cilt vitamin, mineral, angi aging ürünleri, trombositler, dermapen ve mezoterapi yöntemiyle cilde kazandırılmış olup devamında trombositlerle cildin yenilenme süreci başlatıldığını ifade eden Dr. Eroğlu, “Cildin ihtiyacı olan yaşlanma karşıtı tüm ürünler cilt altına verilir ve dermapen yardımıyla cildin yüzey epiteli emilimi sağlamak amacıyla hasarlandırılıp alttaki cilt dokularına Vampire Facelift’in penetrasyon sağlanmış olur. Ciltteki en üst eski katman değiştirilir. Anti -aging ürünleri ve vitaminlerle cilt dokusundaki sarkmalar ve mat görünüm ortadan kalkar. Vampire Facelift, tedavisi ile daha yeni, parlak ve sıkı bir cilt elde edilir. Vampire Faceliftin faydaları; cilt dokusunda onarım ve yenilenme başlar. Cilt sarkmaları azalır. Cilt tonu ve yapısı iyileşir. Ciltte pürüzsüz, genç ve ışıltılı bir görünüm oluşur. Ciltte zaman içinde elastin - kolajen ve kök hücre artışı ile daha sıkı bir cilt elde edilir” diye konuştu.
Vampire Facelift’in (kişinin kendi kanından elde edilen kök hücreler ve trombosit büyüme faktörlerinin) cildin rejenerasyonunu hızlandıran serumlar ve çeşitli vitamin kombinasyonları ile uygulanmasının etkinliği arttıracağını kaydeden Dr. Nüket Eroğlu, “Bu sayede özellikle melazma ve rosea gibi idiyopatik (sebebi bilinmeyen) hastalıklarda tek seans Vampire Facelift uygulamasının çok etkin ve kalıcı sonuçlarına rastlanılıyor. Uygulama ortalama 30-40 dakika süren tek seanslık uygulama sonrasında sosyal hayata hızlıca dönüş sağlanır. Uygulama sonrasında cildin yenilenme süreci hemen başlar. Nemlenme ve parlama uygulama ilk yapıldığı andan itibaren dikkat çekmeye başlar. Lifting ve toparlama etkisi ise 3 hafta sonra görülmeye başlar, 3 ay boyunca etki artar. Yüzün her tabakası her geçen gün gençleşir. Sonuç 4-5 yıl kalıcıdır. Vampire Facelift; tüm yüz ve göz çevresi, boyun ve dekolte bölgesi, el üzerine uygulanır. Tedavi sonrasında hastanın dinlenmesini gerektiren herhangi bir durum bulunmamaktadır. Kişi günlük hayatına devam edebilir. Uygulamadan sonra solaryumdan ve hamam, sauna gibi aşırı sıcak ortamlardan kaçınılmalıdır” açıklamalarında bulundu.
KAYNAK: İHA

Etiketler: SAĞLIK,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Göz hastalıkları profesörünün ameliyatını dünya izledi
Prof. Dr. Peykan Türkçüoğlu’nu, Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) tarafından düzenlenen 3’üncü Canlı Cerrahi Sempozyumu’nda dünya izledi.
02.07.2019
Egzersiz yaparken sakatlanmayın
Spor esnasında yanlış yapılan fiziksel aktiviteler sakatlanmalara yol açabiliyor. Fiziksel performans uzmanı Selçuk Değirmenci, doğru yapılmayan egzersizde sakatlanma riskinin yüksek olduğunu belirterek, bu nedenle spor yapacak kişinin mutlaka bir yaşam koçuyla çalışması gerektiğini söyledi.
22.08.2019
Bakan Koca’dan Pakistan ile işbirliği mesajı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Pakistan’ın Ankara Büyükelçisi Muhammad Syrus Sajjad Qazi’yi makamında kabul etti.
28.06.2019
Sağlık Bakanlığından caretta carettalar için video
Sağlık Bakanlığı, hareketli yaşamın önemine caretta caretta kaplumbağalarının yumurtadan çıkıp denize ulaşma sürecini göstererek dikkati çeken bir video hazırladı.
06.08.2019
Dr. Ender Saraç:“Yılda iki kez hacamat yaptırılabilir”
Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarının ele alındığı sempozyumda konuşan Dr. Ender Saraç, hacamatın vücutta birikmiş olan ağır metal ve toksinleri azaltıp, vücudun temizlenmesine yardımcı olduğunu söyledi. Saraç, yılda iki kez hacamat yaptırılmasını önerdi.
15.05.2019
Ankara’da Kur’an kursu öğrencilerine sağlık eğitimi
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, okulların tatil olmasıyla birlikte açılan Kur’an kurslarındaki öğrencilere sağlık eğitimi vermeye başladı.
05.08.2019
ROTA VİRÜSÜNE DİKKAT
KARTAL BELEDİYESİNDEN ALZHEİMER HASTALIĞI BİLGİLENDİRME KONFERANSI
SAĞLIK BAKANI KOCA, FATMA GİRİK’İ ŞEHİR HASTANESİNDE ZİYARET ETTİ
PROF. DR. HAMZA DUYGU ‘ŞEKERLİ VE TATLANDIRICILI İÇECEKLER’ KONUSUNDA UYARDI
SAĞLIK BAKANLIĞI TEKNOFEST’TE
SONBAHAR’DA HACAMAT YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİN
PROF. DR. TURGUT: "OKUL BAŞARISIZLIĞININ ARKASINDA ALERJİ OLABİLİR"
YORGUN GÖRÜNEN BAKIŞLARA DİKKAT
TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN MARGARİNLERDE TRANS YAĞ OLMADIĞI BİLİMSEL OLARAK AÇIKLANDI
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANKARA ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT
YİYECEKLERİN PSİKOLOJİMİZE ETKİLERİ
KANSERİ YENSENİZ DE RİSKLERİ BİTMİYOR

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR