Univa, dünyanın en iyi öğrenci evleri listesinde
Univa, dünyanın en önemli Öğrenci Evleri Birliği ASRA (The Association for Student Residential Accommodation) tarafından yapılan değerlendirmede, dünyanın en iyi uluslararası öğrenci evi markalarından biri seçildi.

13 Agustos 2019 - 12:15:05

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Univa, dünyanın en önemli Öğrenci Evleri Birliği ASRA (The Association for Student Residential Accommodation) tarafından yapılan değerlendirmede, dünyanın en iyi uluslararası öğrenci evi markalarından biri seçildi.
İnşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, dünyanın en iyi öğrenci evleri listesine girdi. Şirketten yapılan duyuruya göre İngiltere ve İrlanda’daki öğrenci evi markalarını yüksek standart ve kriterlere göre değerlendirerek üyeliğe kabul eden dünyanın en önemli Öğrenci Evleri Birliği ASRA (The Association for Student Residential Accommodation), tarihinde ilk kez İngiltere ve İrlanda dışında bir markayı üyeliğe kabul etti. ASRA tarafından sertifika alan Univa, söz konusu üyelikle birlikte dünyanın en iyi öğrenci evleri markalarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı ve Türkiye’den söz konusu listeye giren ilk Türk şirketi oldu.
Türkiye’de 3 proje birden
Tek çatı altında bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir kampüs şeklinde dizayn edilen Univa öğrenci evleri, aynı zamanda son teknolojileri bünyesinde bulunduran yaşam alanları ile de ön plana çıkıyor. Öğrencilerin sosyal ve kültürel etkinliklerini de yakından takip edebilmeleri adına aktivite, konferans ve konser alanlarını da bünyesinde bulunduran Univa’nın Sakarya, Düzce ve Kocaeli’de inşası devam eden 3 adet projesi bulunuyor. Univa bulunduğu bölgedeki üniversitelerin bölümlerine göre dizayn edilmiş etüt ve çalışma alanlarıyla, öğrencilerin verimli çalışmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Toplamda 5 bin yatak kapasitesine sahip Univa Projeleri’nin ilki olan Univa Sakarya, 2019-2020 döneminde öğrenci kabul etmeye başlayacak.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
TMSF’den Hazine’ye 159 milyon TL
TMSF tarafından Hazine’ye 159 milyon TL ödeme yapıldı.
11.06.2019
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Ülke ekonomisi için genç girişimcilerin önü açılmalı”
Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, genç girişimcilerin önünün açılması gerektiğini belirterek, "Girişimcilik kredi miktarları ve sektör çeşidi artırılmalı” dedi.
25.07.2019
Zeka Gücü’nün kapsama alanı genişliyor
Zeka Gücü sınıflarının yeni adresi Şanlıurfa Haliliye BİLSEM oldu.
13.06.2019
Merkez Bankası toplam rezervleri azaldı
Merkez Bankası toplam rezervleri 19 Temmuz ile biten haftada 558 milyon dolar azaldı.
25.07.2019
Borsa güne yatay başladı
Borsa, güne yüzde 0,05’lik hafif yükselişle başladı.
05.07.2019
’’Senegal, Türk firmalarına büyük avantajlar sağlamaktadır’’
Haziran ayında Dakar’da düzenlenecek PETROGAZ EXPO 2019 için Türk şirketlere çağrı yapan Jéhu Ndoumi, Türk firmalarının Senegal’de yatırım yapmaları durumunda, Senegal devletinin Türk firmalarına büyük avantajlar sağladığını söyledi. Ndoumi, ayrıca Senegal’in enerji ticaretinde 100 milyar dolarlık potansiyelinin mevcut olduğunu bildirdi.
17.05.2019
’’DEPREM OLACAK KORKUSU PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARA SEBEP OLABİLİR’’
“VİTREKTOMİ İLE KALICI GÖZ KAYBININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR”
FAZLA KAFEİN BAŞINIZI AĞRITABİLİR
"AŞIRI SUDA KALMAK İŞİTME KAYBINA NEDEN OLABİLİR"
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABI TATİLİNİZİ KABUSA ÇEVİRMESİN
“KADINLAR, SEZARYEN SONRASI İSTMOSEL PROBLEMİNİN FARKINDA DEĞİL”
ÇOCUKLARDA İNATLA BAŞ ETME YOLLARI
SOMON DNA TEDAVİSİ İLE CİLDİNİZ GENÇLEŞİYOR
TÜSEB ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
UZMANLAR UYARIYOR: “MERDİVEN ALTI ESTETİK GÖZÜNÜZÜ KAYDIRABİLİR”
VAMPİRE FACELİFT UYGULAMASIYLA GENÇ KALIN
KANSER TANISI KONAN CEZAYİRLİ HASTA ŞİFAYI TÜRKİYE’DE BULDU

EN ÇOK OKUNANLAR