Partilerden AK Parti’ye Kurban Bayramı ziyareti
Kurban Bayramı nedeniyle partiler arası bayramlaşma programı düzenlendi. Bu kapsamda CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, HÜDA PAR, DSP, DP, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulundu.

12 Agustos 2019 - 12:30:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Kurban Bayramı nedeniyle partiler arası bayramlaşma programı düzenlendi. Bu kapsamda CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, HÜDA PAR, DSP, DP, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulundu.
AK Parti Genel Merkezi’nde konukları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Zeynep Yıldız, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Sebile Hanım Ayar, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Seçim İşleri Başkanı Alperen Bozdağ’dan oluşan heyet karşıladı.

CHP’den AK Parti’ye ziyaret
AK Parti’ye ilk olarak CHP heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zehra Eriç geldi.
Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, tüm Türkiye’nin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, “Bayrama eriştiğimiz için şükrediyorum. Bundan sonraki bayramlarda da hep birlikte oluruz diye niyaz ediyorum” dedi.
Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayan Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ise Kurban Bayramı’nın yakınlaşmak ve paylaşmak açısından önemli olduğunu belirterek, “Hac görevini yerine getiren Müslüman kardeşlerimize de hayırlı olsun. Vatanımız uğruna canlarını kaybeden tüm şehitlerimizi de rahmetle yad ediyoruz. Kurban Bayramı’nda memleketlerine giden vatandaşlarımız var. İçişleri Bakanlığımız, ‘Kemerini tak sesi çıksın’ diye bir kampanya yaptı. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımıza yollarda güvenli yolculuk yapmaları konusunda uyarıda bulunuyoruz. Hız limitlerine uyarak, emniyet kemerlerini takarak ve canlar yanmasın diye azami gayreti göstererek bu bayramda da üzülmeyiz diye ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

MHP’den AK Parti’ye ziyaret
CHP’nin ardından MHP heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya ve MYK Üyesi Muhammet Koçak AK Parti’ye ziyarette bulundu.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam ve saygılarını ileten MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu, şunları kaydetti:
“Bayramlar hep güzelliklere vesiledir, birliktelik, beraberlik ve dayanışmaya vesiledir. Son dönemlerde yaşadığımız sıkıntılarla birlikte çevremize baktığımızda İslam aleminin birçok noktasında insanlar bu kadar acı, zulüm çekerken tabi ki bunların içinde soydaşlarımızda var, bu bayramı onların yaşadığı sıkıntıları da düşünerek belki biraz buruk ama huzur içerisinde yaşıyoruz. Birlik, beraberlik, dayanışma ile birlikte daha istikrarlı, daha kararlı, daha güçlü olarak ve bu güçlü birlikteliği sağlayan bir sistemle yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz.”
Sarıeroğlu ise “Bayram, hem mazlum, mağdur coğrafyalarda acı çeken kardeşlerimiz, hem de evladını vatanımız uğruna vermiş ailelerimiz tarafından hüzünlü geçiyor. Onların yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Türkiye güçlü hedefleri olan bir ülke. Son bir sene içerisinde ekonomik olarak karşı karşıya kaldığımız saldırılarla güçlü şekilde bir mücadele ortaya koyduk ve bir dengelenme sürecini yaşadık. Kalkınma planımızı çıkardık. Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi içerisinde 2 tane de seçim geçirmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki dönemde bu birliktelikle birlikte daha çok vatandaşımızı kucaklayarak Türkiye’nin daha da ileriye gitmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kalkınma planlarımızda hedeflerimizi güncelledik. 2 tane büyük paketimiz açıklandı. Arkasından finans paketleriyle piyasalarımızda çok ciddi bir canlanma söz konusu. Güçlü şekilde büyük hedefler doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Sarıeroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hemşehrisi olduğunu hatırlatarak, “Adana’nın Pozantı ilçesinde kadın çiftçilerin yetiştirmiş oldukları doğal, organik çileklerden Sayın Bahçeli’ye de bir kutu hazırlattık. Sizin vasıtalarınızla Bahçeli’ye de memleketimizin çileğini göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’den AK Parti’ye bayram ziyareti
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Tatlıoğlu başkanlığındaki bir heyet AK Parti’yi ziyaret etti. İYİ Parti mensuplarının Kurban Bayramı’nı tebrik eden Sarıeroğlu, İzmir’in Karabağlar ilçesinde otoyolda karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yayaya çarpan İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı’ya geçmiş olsun dileklerini iletti. Sarıeroğlu,"Üzücü bir trafik kazası yaşanmış. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyor, vekilimize de sabırlık diliyoruz" dedi.
Ayrıca, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, HÜDA PAR, DSP, Demokrat Parti, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri de AK Parti’ye Kurban Bayramı ziyaretinde bulundu.
Sarıeroğlu, AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulunan tüm parti temsilcilerine Adana’nın Pozantı ilçesinde kadın çiftçilerin üretmiş oldukları çilekleri ikram etti.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
“Müzik televizyonları 5 yıl daha kepenk indirmez”
Doç. Dr. Michael Kuyucu, müzik kanallarının durumunu değerlendirdi. Kuyucu, “’Müzik televizyonlarının bence hala en az 5 yılları daha var. 5 yıl daha müzik piyasasında önemli bir role sahip olacaklar” dedi.
28.10.2019
Dev Türk bayrakları ile giydirilen gökdelenler havadan görüntülendi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla megakentte birçok gökdelen dev Türk bayrakları ile giydirildi. Dev Türk bayrakları görenleri kendine hayran bıraktı.
28.10.2019
YTB’nin “Sandıktaki Fotoğraflar” Ödüllü Yarışması 31 Ekim 2019 tarihinde son buluyor
Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından yurt dışında yaşayan vatandaşların ve soydaşların göç anılarını canlı tutmak ve gelecek kuşaklara aktarmak adına düzenlenen “Sandıktaki Fotoğraflar” ödüllü yarışma 31 Ekim 2019 tarihinde son buluyor. Yarışmayla birlikte; işçi göçü, zorunlu göç ve sürgün başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı anavatanlarını bırakmak zorunda kalan her coğrafyadan soydaş ve vatandaşların hikayeleri ve göç anıları gün yüzüne çıkacak.
28.10.2019
Pakistan Büyükelçiliği’nde “Keşmir Kara Gün” etkinliği
Pakistan Büyükelçiliği, Keşmir’in Hindistan tarafından işgal edilişinin yıl dönümü dolayısıyla “Keşmir Kara Gün” etkinliği düzenledi.
28.10.2019
Rize’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları
Rize’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Valilik önünde bulunan Atatürk anıtında kutlama programı gerçekleştirildi.
28.10.2019
Dr. Sadık Akyar: “Mutabakat dünyada geniş yankı buldu
Uluslararası Güvenlik Araştırmaları Merkezi Direktörü Dr. Sadık Akyar, ’Mutabakat’ın dünyada geniş yankı bulduğunu ve Türkiye’nin istediklerini aldığını yönde değerlendirmeler olduğunu söyleyerek “Barış Pınarı Harekatı’yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
28.10.2019
ÖZEL İMPERİAL HASTANESİNDEN "SATILIYOR" İDDİALARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA
YEMEK BORUSU KAPANDIĞI İÇİN BESLENEMEYEN NİJERYALI HASTA TÜRKİYE’DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU
BEL FITIĞI HAKKINDA YANLIŞ BİLİNENLER
“CİLDİNİZİ KIŞ KURULUĞUNDAN NEMLENDİRİCİYLE KORUYUN”
ANKARA’DAKİ BALIKÇILARA GECE DENETİMİ
KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE “ENGEL ENGEL DEĞİLDİR" PROGRAMI
TÜRKİYE’DE HIV VİRÜSÜ EN SIK 25 VE 34 YAŞ ARASINDA GÖRÜLÜYOR
ANKARA’DA EMDR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
SARI NOKTA HASTALIĞI, AFEREZ YÖNTEMİ İLE DURDURULABİLİYOR
BAKLİYATIN FAYDALARI
BİLİNENİN AKSİNE SOĞUK HAVA KİLO VERDİRİYOR
TÜM VÜCUDUNU SEDEF SARAN HASTA DERDİNE ANKARA’DA ÇARE ARIYOR

EN ÇOK OKUNANLAR