Partilerden AK Parti’ye Kurban Bayramı ziyareti
Kurban Bayramı nedeniyle partiler arası bayramlaşma programı düzenlendi. Bu kapsamda CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, HÜDA PAR, DSP, DP, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulundu.

12 Agustos 2019 - 12:30:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Kurban Bayramı nedeniyle partiler arası bayramlaşma programı düzenlendi. Bu kapsamda CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, HÜDA PAR, DSP, DP, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulundu.
AK Parti Genel Merkezi’nde konukları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Zeynep Yıldız, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Sebile Hanım Ayar, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Seçim İşleri Başkanı Alperen Bozdağ’dan oluşan heyet karşıladı.

CHP’den AK Parti’ye ziyaret
AK Parti’ye ilk olarak CHP heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zehra Eriç geldi.
Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, tüm Türkiye’nin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, “Bayrama eriştiğimiz için şükrediyorum. Bundan sonraki bayramlarda da hep birlikte oluruz diye niyaz ediyorum” dedi.
Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayan Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ise Kurban Bayramı’nın yakınlaşmak ve paylaşmak açısından önemli olduğunu belirterek, “Hac görevini yerine getiren Müslüman kardeşlerimize de hayırlı olsun. Vatanımız uğruna canlarını kaybeden tüm şehitlerimizi de rahmetle yad ediyoruz. Kurban Bayramı’nda memleketlerine giden vatandaşlarımız var. İçişleri Bakanlığımız, ‘Kemerini tak sesi çıksın’ diye bir kampanya yaptı. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımıza yollarda güvenli yolculuk yapmaları konusunda uyarıda bulunuyoruz. Hız limitlerine uyarak, emniyet kemerlerini takarak ve canlar yanmasın diye azami gayreti göstererek bu bayramda da üzülmeyiz diye ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

MHP’den AK Parti’ye ziyaret
CHP’nin ardından MHP heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya ve MYK Üyesi Muhammet Koçak AK Parti’ye ziyarette bulundu.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam ve saygılarını ileten MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu, şunları kaydetti:
“Bayramlar hep güzelliklere vesiledir, birliktelik, beraberlik ve dayanışmaya vesiledir. Son dönemlerde yaşadığımız sıkıntılarla birlikte çevremize baktığımızda İslam aleminin birçok noktasında insanlar bu kadar acı, zulüm çekerken tabi ki bunların içinde soydaşlarımızda var, bu bayramı onların yaşadığı sıkıntıları da düşünerek belki biraz buruk ama huzur içerisinde yaşıyoruz. Birlik, beraberlik, dayanışma ile birlikte daha istikrarlı, daha kararlı, daha güçlü olarak ve bu güçlü birlikteliği sağlayan bir sistemle yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz.”
Sarıeroğlu ise “Bayram, hem mazlum, mağdur coğrafyalarda acı çeken kardeşlerimiz, hem de evladını vatanımız uğruna vermiş ailelerimiz tarafından hüzünlü geçiyor. Onların yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Türkiye güçlü hedefleri olan bir ülke. Son bir sene içerisinde ekonomik olarak karşı karşıya kaldığımız saldırılarla güçlü şekilde bir mücadele ortaya koyduk ve bir dengelenme sürecini yaşadık. Kalkınma planımızı çıkardık. Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi içerisinde 2 tane de seçim geçirmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki dönemde bu birliktelikle birlikte daha çok vatandaşımızı kucaklayarak Türkiye’nin daha da ileriye gitmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kalkınma planlarımızda hedeflerimizi güncelledik. 2 tane büyük paketimiz açıklandı. Arkasından finans paketleriyle piyasalarımızda çok ciddi bir canlanma söz konusu. Güçlü şekilde büyük hedefler doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Sarıeroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hemşehrisi olduğunu hatırlatarak, “Adana’nın Pozantı ilçesinde kadın çiftçilerin yetiştirmiş oldukları doğal, organik çileklerden Sayın Bahçeli’ye de bir kutu hazırlattık. Sizin vasıtalarınızla Bahçeli’ye de memleketimizin çileğini göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’den AK Parti’ye bayram ziyareti
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Tatlıoğlu başkanlığındaki bir heyet AK Parti’yi ziyaret etti. İYİ Parti mensuplarının Kurban Bayramı’nı tebrik eden Sarıeroğlu, İzmir’in Karabağlar ilçesinde otoyolda karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yayaya çarpan İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı’ya geçmiş olsun dileklerini iletti. Sarıeroğlu,"Üzücü bir trafik kazası yaşanmış. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyor, vekilimize de sabırlık diliyoruz" dedi.
Ayrıca, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, HÜDA PAR, DSP, Demokrat Parti, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri de AK Parti’ye Kurban Bayramı ziyaretinde bulundu.
Sarıeroğlu, AK Parti’ye bayram ziyaretinde bulunan tüm parti temsilcilerine Adana’nın Pozantı ilçesinde kadın çiftçilerin üretmiş oldukları çilekleri ikram etti.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
AK Partili Uslu: “Turizm personeline lojman yapabilmek için belli alanları tahsis edeceğiz
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, verdikleri kanun teklifi ile turizm tesislerinde çalışan personelin konaklama sorununu çözmek için ‘tesis alanları’ tahsisi sağlayacaklarını söyledi.
22.05.2019
Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı, saat 15.20’de başladı.
Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı, saat 15.20’de başladı.
30.07.2019
MGK üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de bir araya geldi.
MGK üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de bir araya geldi.
30.05.2019
Bakan Akar’dan yeni askerlik sistemi ile ilgili açıklamalar
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,
27.05.2019
Bakan Selçuk: “Her engellinin bir iş koçu olacak”
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İŞKUR’un sağladığı iş ve meslek danışmanlığı hizmeti kapsamında engellilere yönelik 2018 yılında başlatılan “Engelli İş Koçluğu” modelini 2020 yılının sonuna kadar 81 ilde yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.
19.07.2019
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun:
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun:"Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanımız ve kıymetli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi, Berham Salih ve muhterem eşlerini iftar programında ağırlayacaklardır."
28.05.2019
’’DEPREM OLACAK KORKUSU PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARA SEBEP OLABİLİR’’
“VİTREKTOMİ İLE KALICI GÖZ KAYBININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR”
FAZLA KAFEİN BAŞINIZI AĞRITABİLİR
"AŞIRI SUDA KALMAK İŞİTME KAYBINA NEDEN OLABİLİR"
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABI TATİLİNİZİ KABUSA ÇEVİRMESİN
“KADINLAR, SEZARYEN SONRASI İSTMOSEL PROBLEMİNİN FARKINDA DEĞİL”
ÇOCUKLARDA İNATLA BAŞ ETME YOLLARI
SOMON DNA TEDAVİSİ İLE CİLDİNİZ GENÇLEŞİYOR
TÜSEB ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
UZMANLAR UYARIYOR: “MERDİVEN ALTI ESTETİK GÖZÜNÜZÜ KAYDIRABİLİR”
VAMPİRE FACELİFT UYGULAMASIYLA GENÇ KALIN
KANSER TANISI KONAN CEZAYİRLİ HASTA ŞİFAYI TÜRKİYE’DE BULDU

EN ÇOK OKUNANLAR