Otobüs kazasında hayatını kaybeden kabin memurunun cenazesi memleketine gönderildi
Büyükçekmece’de yaşanan otobüs kazasında hayatını kaybeden THY kabin memuru Didem Şam’ın cenazesi Adli Tıp Kurumundan alındı. Şam’ın cenazesinin memleketi İzmir’de toprağa verileceği öğrenildi.

08 Agustos 2019 - 14:15:08

Çıktı Al

Yorum (0)

Whatsapp haber ihbar
Reklam
Büyükçekmece’de yaşanan otobüs kazasında hayatını kaybeden THY kabin memuru Didem Şam’ın cenazesi Adli Tıp Kurumundan alındı. Şam’ın cenazesinin memleketi İzmir’de toprağa verileceği öğrenildi.
Kaza, sabah saatlerinde Büyükçekmece’de yaşandı. İstanbul Havalimanı’ndan yolcu taşıyan Havaist otobüsü yoldan çıkarak önce manav stantlarına, ardından da aydınlatma diğerine çarpmıştı.
Kazada THY kabin memuru Didem Şam hayatını kaybederken 8 kişi de yaralandı. Didem Şam’ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumuna getirildi. Otopsi işlemlerinin ardından Didem Şam’ın cenazesi eşi Rıdvan Şam tarafından alındı. Rıdvan Şam’ın iş arkadaşları Adli Tıp Kurumunda Şam’ı yalnız bırakmadı. Büyük üzüntü yaşayan Rıdvan Şam taziyeleri kabul etti. Didem Şam’ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi İzmir’e gönderildi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: ASAYİŞ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Minibüste sahte alkol imalatı yapan şahıs bekçiler tarafından yakalandı
Bayrampaşa’da açık alanda minibüsün içerisinde sahte alkol imalatı yapan bir şahıs bekçiler tarafından yakaladı.
05.08.2019
MİT tırları davasında Enis Berberoğlu ve Erdem Gül hakkında karar
MİT tırları görüntülerinin yayınlanmasına yönelik CHP Milletvekili Enis Berberoğlu ve Erdem Gül’ün “Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım” suçundan yargılandıkları dava karara bağlandı. Gül hakkındaki dosyanın basın kanunu kapsamında düşürülmesine karar veren mahkeme, daha önce aynı görüntülerin yayınlanmasına ilişkin 5 yıl 10 ay hapis cezasına mahkum edilen Berberoğlu hakkında ise yeninden ceza verilmesine gerek olmadığına hükmetti.
15.05.2019
TBMM Başkanı Şentop’un yurtdışı programı
Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresinin 5’incisi, Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te Balkan Üniversitesi ev sahipliğinde ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un himayelerinde 27-30 Haziran tarihlerinde düzenlenecek.
27.06.2019
İstanbul’da deniz suyu analizleri yapıldı...11 plaj kötü olarak derecelendirildi
Sağlık Bakanlığı, Türkiye’nin plajlarında yaptığı analiz sonuçlarını Yüzme Suyu Takip sistemi adı verilen sitede yayınlamaya başladı. Verilere göre İstanbul’da aralarında Büyükada ve Kınalıada’nın da bulunduğu toplam 11 plajda denize girmek “Kötü” olarak değerlendirilirken, 10 plajda denize girmek “Mükemmel”, 60 plajda ise denize girmek “İyi” olarak derecelendirildi.
03.07.2019
“‘Ben mobbinge uğradım’ demek yeterli değil”
Yargıtay’ın, "mobbing" olarak bilinen iş yerinde psikolojik tacizle ilgili belirlediği kriterler üzerine değerlendirmelerde bulunan İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Özge Sırma Gezer, bir davranışın ‘mobbing’ sayılması için “sistematik olması” şartı arandığını belirtti. Gezer ayrıca, mobbing davası açan kişinin, ‘Ben mobbinge uğradım’ beyanının da tek başına yeterli kanıt sayılmadığının altını çizdi.
20.06.2019
Satranç tahtasında Anadolu’nun renkleri
Altındağ Belediyesi, Dünya Satranç Günü dolayısıyla Türkiye Satranç Federasyonu ve Gökyay Vakfı Satranç Müzesi ile birlikte ortak bir program düzenledi.
21.07.2019
’’DEPREM OLACAK KORKUSU PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARA SEBEP OLABİLİR’’
“VİTREKTOMİ İLE KALICI GÖZ KAYBININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR”
FAZLA KAFEİN BAŞINIZI AĞRITABİLİR
"AŞIRI SUDA KALMAK İŞİTME KAYBINA NEDEN OLABİLİR"
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABI TATİLİNİZİ KABUSA ÇEVİRMESİN
“KADINLAR, SEZARYEN SONRASI İSTMOSEL PROBLEMİNİN FARKINDA DEĞİL”
ÇOCUKLARDA İNATLA BAŞ ETME YOLLARI
SOMON DNA TEDAVİSİ İLE CİLDİNİZ GENÇLEŞİYOR
TÜSEB ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
UZMANLAR UYARIYOR: “MERDİVEN ALTI ESTETİK GÖZÜNÜZÜ KAYDIRABİLİR”
VAMPİRE FACELİFT UYGULAMASIYLA GENÇ KALIN
KANSER TANISI KONAN CEZAYİRLİ HASTA ŞİFAYI TÜRKİYE’DE BULDU

EN ÇOK OKUNANLAR