Çocuklar Göbeklitepe’yi Lider Hepgenç’ten dinleyecek
UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan Göbeklitepe’yi çocuklar için kaleme alan Lider Hepgenç, minik misafirlere ’Göbeklitepe Oyun Parkı’ kitabını okuyacak.

17 Temmuz 2019 - 15:30:13

Çıktı Al

Yorum (0)

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan Göbeklitepe’yi çocuklar için kaleme alan Lider Hepgenç, minik misafirlere ’Göbeklitepe Oyun Parkı’ kitabını okuyacak.

Yaz tatilini İstanbul’da geçiren minik misafirler için Akbatı AVM’de etkinlikler devam ediyor. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan Göbeklitepe’yi çocuklar için kaleme alan Lider Hepgenç, 20 Temmuz Cumartesi günü minik misafirlerine ’Göbeklitepe Oyun Parkı’ kitabını okuyacak. Dünyanın bilinen en eski yapılarından biri olan Göbeklitepe’yi, eğlenceli bir sürü oyunla anlatan Hepgenç’in kitabında; ana karakter Dize, okuyanları hayali bir yolculuğa çıkarıyor.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Turkcell Global Bilgi 20’nci yılında sektörü geleceğe taşıyor
Turkcell Global Bilgi 20’nci yaşını lider olarak geride bırakıyor. 20 yıl önce çağrı merkezi olarak kurulan, bugün ise bir müşteri deneyimi merkezi haline gelen şirket, sektörü geleceğe taşıyacak dijital dönüşüme de hazır duruma geldi.
11.11.2019
’Sperm kalitesini arttıran besinler’
Dünya Sağlık Örgütü’nün açıkladığı rakamlara göre; erkeklerde 50 yıl öncesine oranla sperm sayısının yüzde 50 azaldığını kaydeden Üroloji Uzmanı Op. Dr. Serdar Geyik, birçok faktörün doğal yoldan çocuk sahibi olmayı olumsuz etkilediğini belirtti. Dr. Serdar Geyik, bazı besinlerin sperm kalitesini arttırdığını söyleyerek, anne-baba olmak isteyenlere önemli tavsiyelerde bulundu.
11.11.2019
TESK Başkanı Palandöken: “Bankalar ekmedikleri yerden biçiyorlar”
Bankaların pos kullanım ücretlerine zam yapmasının yanlış olduğunu vurgulayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Düşürülen faiz oranları ve pos komisyon oranlarına sınırlama getirilmesinin açığını bankalar pos kullanım ücretlerine zam olarak esnaftan çıkarıyor. Esnafımız yüzde 20 oranında zam yapıldığı yönündeki şikayetlerinde haklı” dedi.
11.11.2019
Endonezya’daki ailesine arabulucu sayesinde kavuştu
Türkiye’de çalışan ve bir Türk ile yeni evlenen Endonezyalı işçinin alacağını arabuluculuk yoluyla kısa sürede almasıyla Endonezya’daki ailesinin yanına gidebilmesi sağlandı.
11.11.2019
Alışveriş siteleri ‘çılgın’ indirimleri kaldıramadı
Tüketicilerin her yıl sabırsızlıkla beklediği 11.11 indirimleri alışveriş platformlarını çökertti. n11 ve trendyol gibi alışveriş siteleri yoğunluğu kaldıramayarak sosyal medyada tepki topladı.
11.11.2019
Kalecik’te ’El-Emin’ Konferansı
Kalecik Belediyesi tarafından ‘El-Emin’ konulu konferans düzenlendi.
11.11.2019
ALERJİYE KARŞI “YATAĞI DA SÜPÜRÜN” UYARISI
KIŞ AYLARINDA KİLO ALMAMAK İÇİN SAĞLIKLI BESLENME İPUÇLARI
AMBULANS ŞOFÖRLERİ HÜNERLERİNİ YARIŞ PİSTİNDE GÖSTERDİ
KUAFÖR HÜSEYİN ALKAN, BAĞIŞLANAN SAÇLARLA KANSERLİ HASTALARA PERUK YAPIYOR
BEYİN İMPLANTLARI HAFIZAYI YÜZDE 20 ARTTIRIYOR
10 SORUDA OBEZİTE
KESTANE BALI TAM BİR ŞİFA DEPOSU
ŞEHİT ÇOCUKLARINA AFET FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP SON TEKNOLOJİ İLE BULUŞTU
SOĞUK ALGINLIĞINDAN KORUYAN VE ANTİOKSİDAN İÇEREN KIŞ ÇAYI TARİFLERİ
PROF. DR. TEZER KUTLUK: "SİNDİRİM SİSTEMİ KANSERLERİNDEN KORUNMAK İÇİN GÜNDE 10 BİN ADIM ATIN"
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜĞÜ OLACAK

EN ÇOK OKUNANLAR